Żyjesz w stresie i napięciu?

Odczuwasz napięcia w mięśniach spowodowane stresem?

Cierpisz na objawy psychosomatyczne?

Masz problemy ze snem?

Jesteś w trakcie psychoterapii i chcesz ją uzupełnić pracą z ciałem?

Masz problem z rozluźnieniem się, relaksem, odpoczynkiem?

Chodzisz na masaże, ale rozluźniają Cię tylko na parę dni, a później całe napięcie powraca?

Chcesz poznać sposób na radzenie sobie ze stresem na co dzień?

 

Jeżeli choć na jedno z poniższych pytań odpowiedziała_eś twierdząco, to metoda TRE®  jest dla Ciebie.

Celem TRE® jest ożywienie ciała i przywrócenie równowagi w organizmie poprzez uwolnienie napięć psychofizycznych.

Na pewno zauważyła_eś u zwierząt (lub u siebie) drżenie ciała po stresującej sytuacji. To są właśnie drżenia neurogeniczne – naturalny mechanizm wszystkich ssaków do zmniejszania pobudzenia układu nerwowego, uwalniania napięcia z mięśni.

Niestety jako ludzie XXIw. z różnych powodów często powstrzymujemy drżenia. Sprawia to, że mięśnie nie mogą się rozluźnić i żyjemy w pobudzeniu, nie mogąc się uspokoić i wyciszyć.

Podczas sesji TRE® uczymy się wywoływać (i zatrzymywać) drżenia mimowolne, żeby móc puścić napięcia, nauczyć się samoregulacji oraz wyregulować układ nerwowy.

Ćwiczenia wykonywane w trakcie sesji są proste. Nie trzeba być wygimnastykowanym, żeby je wykonać. Jeżeli jednak pojawią się trudności, to zaproponuję inny wariant, dostosowany do możliwości danej osoby.

Sesja TRE® będzie Ci pomocna, szczególnie jeśli:

  • żyjesz w ciągłym stresie, napięciu
  • odczuwasz napięcie w mięśniach spowodowane stresem
  • nie umiesz odpoczywać
  • masz trudności z regeneracją
  • masz problemy ze snem
  • jesteś w trakcie psychoterapii i chcesz ją uzupełnić pracą z ciałem
  • chcesz poczuć się lepiej w swoim ciele
  • chcesz zrobić coś dla swojego zdrowia 
 

Jeśli chcesz poczytać czym dla mnie jest TRE® i co mi dało praktykowanie tej metody, to zapraszam do lektury wpisu kilkając tutaj

Więcej informacji o TRE® znajdziesz na stronie www.tre-polska.pl oraz na tym nagraniu

Przeciwwskazania do stosowania TRE®:
– padaczka
– ciąża
– stany pooperacyjne
– świeże, niezagojone urazy
– hipo/hiperglikemia
– zaburzenia pracy serca (arytmia, rozrusznik, operacje)
– schorzenia psychiatryczne leczone farmakologicznie (psychozy, głęboka depresja, schizofrenia)
– czynne uzależnienia od substancji chemicznych

Sesje grupowe oraz indywidualne odbywają się w gabinecie Głęboki Oddech przy ul. Ładnej 4-6/012 w Krakowie. Sesje indywidualne prowadzę również poprzez Zoom.

Sesje grupowe TRE® odbywają się w poniedziałki o 19:00 (cena 70zł, karnet na 4 sesje ważny 2 miesiące 240zł). Zapisz się online klikając tutaj (zajęcia grupowe znajdują się na końcu listy).

Prowadzę również jednodniowy warsztat TRE®, w ramach którego będzie zarówno praktyka (2 sesje grupowe) oraz teoria. Najbliższy w Krakowie odbędzie się końcem lutego.

Jeżeli wcześniej nie miała_eś kontaktu z TRE® to zapisując się na sesje indywidualną wybierz opcję Pierwsza sesja indywidualna TRE® (170zł) zapisy odbywają się tutaj

Każda kolejna sesja indywidualna to inwestycja 150zł. Możesz również wykupić pakiet 4 sesji ważny 2 miesiące w cenie 520zł (130zł/sesję). Kliknij tutaj, żeby się zapisać

Jest również opcja sesji dla dwóch osób. Najlepiej przyjść z bliską osobą, przy której czujesz się swobodnie. Cena takiej sesji wynosi 170zł. Kliknij tutaj, żeby się zapisać

Jeżeli nie jesteś pewna/pewien czy jest to metoda dla Ciebie, masz pytania, wątpliwości, to napisz do mnie na kontakt@ankahostynska.pl z przyjemnością Ci wszystko wyjaśnię.

 

Certyfikat Providera TRE® uzyskałam w grudniu 2017r. Natomiast od czerwca 2019r. jestem Providerem zaawansowanym TRE®. Moja praca podlega regularnej superwizji u Elżbiety Pakocy.