Uczę jak powrócić do zdrowia i dobrego samopoczucia poprzez ruch.

Wspieram w regulacji układu nerwowego, przywracaniu równowagi w organizmie oraz zrzucaniu napięcia stresowego z ciała oraz tłumaczę również teorię poliwagalną z języka naukowego na przystępny dla każdego.

Ruch towarzyszy mi od zawsze. Jednak dałam się wciągnąć w ciąg bardzo szybkiego życia. Prowadziłam własny fitness klub, tańczyłam. Potrafiłam mieć 50 godzin tygodniowo treningów, a spać po 4-5 godzin na dobę. Wiecznie w biegu, wiecznie wszystko na wczoraj. Aż w końcu życie zmusiło mnie do zwolnienia. W 2011 roku wjechał we mnie samochód uszkadzając mój kręgosłup.

Wypadek zmusił do odpoczynku i wywrócił życie do góry nogami. Ukończyłam studium fizjoterapii oraz wiele szkoleń z zakresu dietetyki oraz psychodietetyki. Aż trafiłam na medycynę chińską oraz TRE®. Zafascynowałam się wschodnim podejściem do ludzkiego organizmu oraz świadomą pracą z ciałem. Od tamtego czasu sama przeszłam długą drogę do nawiązania zdrowej relacji ze swoim ciałem i wyregulowania mojego układu nerwowego.

To wszystko sprawiło, że dziś podchodzę z większym szacunkiem do ciała, zarówno w trakcie ćwiczeń, jak i w życiu. Podczas zajęć grupowych oraz treningów uczę przede wszystkim czucia swojego ciała. Pozwalania być ciału przewodnikiem w trakcie treningu. Moje motto brzmi: “Trening to rozmowa z ciałem, a nie wydawanie rozkazów”.

Stałam się specjalistka od wyciszania/regulacji układu nerwowego poprzez ćwiczenia.

Treningi

Od 2004r jestem instruktorem fitness, od 2012r. trenerem personalnym.

Ukończyłam Szkołę Fizjoterapii oraz Studium Choreografii Scenicznej. Przez rok jako wolontariusz pracowałam w Domu Pomocy Społecznej im. Helclów w Krakowie jako masażysta i fizjoterapeuta z mieszkańcami domu.

Przez kilka lat uczyłam na kursach instruktorów fitness, wykładałam w szkole policealnej m.in. dietetykę, biomechanikę.

Przez 15 lat pracowałam jako instruktor fitness prowadząc zajęcia grupowe.

TRE®

W 2016 rozpoczęłam licencjonowane szkolenie pod okiem Elżbiety Pakocy. Rok później uzyskałam certyfikat zostając Providerem TRE®. Od czerwca 2019r. jestem Providerem zaawansowanym TRE®.

Uczestniczyłam w superwizjach grupowych z Davidem Berceli (twórca metody), DevaLaya Guleng, Heinerem i Andrea Steckel.

Poddaję swoją pracę regularnej superwizji.

Medycyna chińska

Od 2014 roku intensywnie szkolę się z zakresu medycyny chińskiej, w tym głównie akupunktury. Rozpoczęłam od nauki w Instytucie Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia w Krakowie, gdzie otrzymałam solidne podstawy z zakresu dietetyki, ziołolecznictwa oraz akupunktury. Miałam okazję zdobywać wiedzę i umiętności m.in. od prof. Sun Peilin, Donalda B. Halfkenny, dr Wiesława Nowaka, dr Agnieszki Krzemińskiej, dr Magdaleny Konior, Adama Kowalskiego.

W 2018 r. ukończyłam roczny kurs Shen Acupuncture prowadzony przez dr Yaira Maimon

W latach 2018-2020 uczęszczałam do Szkoły Akupunktury Klasycznej Acuart w Katowicach, którą ukończyłam zdając egzaminy końcowe z oceną bardzo dobrą. Uzyskując oficjalnie tytuł Akupunkturzystki.

Zapraszam do kontaktu wszystkie zainteresowane osoby