Jestem trenerką z ponad 18letnim doświadczeniem. Pracuję przede wszystkim w trzech obszarach:

Prawidłowa postawa, aktywacja mięśni wewnętrznych. Zarówno dla osób wykonujących pracę siedzącą chcących zniwelować skutki wielogodzinnego siedzenia, osób z wadami postawy, jak i jako przygotowanie do uprawiania wszelkich sportów, m.in. wspinaczki, pole dance, biegania itp.

Pracując nad prawidłową postawą wykonujemy ćwiczenia zarówno w oparciu o piłkę, niestabilne powierzchnie czy TRX, jak i obciążenie zewnętrzne typu kettle, hantle, sztanga.

Trening mięśni dna miednicy. Jeśli przygotowujesz się do ciąży, jesteś po porodzie, prowadzisz siedzący tryb życia, doświadczasz nietrzymania moczu lub bolesnego współżycia czy po prostu chcesz zadbać profilaktycznie o swoje mięśnie dna miednicy, to trafiłaś pod właściwy adres. Podczas treningów nie tylko popracujemy nad uelastycznieniem tych mięśni, ale również zadbamy o prawidłową postawę, która umożliwi angażowanie mięśni dna miednicy w życiu codziennym.

Regulacja układu nerwowego– jeśli czujesz się zestresowana_y, pospinana_y, żyjesz w chronicznych stresie, pod presją czasu, to podczas treningu zadbamy o wyciszenie i odpowiednie rozluźnienie Twojego układu nerwowego. Nie oznacza to, że musisz wykonywać powolne czy statyczne ćwiczenia. Dzięki praktycznemu wykorzystaniu wiedzy o autonomicznym układzie nerwowym oraz teorii poliwagalnej pokażę Ci jak nawet w trakcie pracy z ciężarami, odpowiednio wykonując ćwiczenia można zadbać o swój układ nerwowy.


W Krakowie treningi odbywają się przy ul. Ładnej 4-6. Online pracuję poprzez Zoom.

Cennik treningów: 120-140zł/55 minut cena zależy od częstotliwości treningów.

Rezerwuj online