Rozluźnianki Anki

Ćwiczenia zmniejszające pobudzenie układu nerwowego

Rozluźnianki Anki to autorskie zajęcia łączące moją fascynację układem nerwowym z doświadczeniem z zakresu pracy z ciałem jako instruktor fitness, tańca, trener personalny,  masażysta oraz akupunkturzysta.

Podczas zajęć będziemy się rozluźniać poprzez ćwiczenia aktywujące gałązkę brzuszną nerwu błędnego, ćwiczenia rozciągające i rozluźniające, ale również poprzez ruch do muzyki. Będziemy się uczyć jak poprzez ruch ciała zmniejszyć pobudzenie w układzie nerwowym, jak poczuć swoje ciało i się w nim osadzić. Poznamy narzędzia pracy z ciałem pozwalające radzić sobie ze stresem dnia codziennego, pomagające zrzucić napięcie po całym dniu/tygodniu pracy oraz ułatwiające wyrażanie siebie.

Rozluźnij ciało

Wycisz umysł

Zregeneruj się

Odpocznij

Zajęcia są dedykowane przede wszystkim osobom:


– odczuwającym dużo stresu i napięcia w swoim życiu,
– chcącym obniżyć poziom pobudzenia w ciele,
– chcącym rozluźnić spięte mięśnie,
– mającym problem ze snem,
– chcącym poznać narzędzia do radzenia sobie ze stresem zgromadzonym w ciele w ciągu tygodnia pracy,
– potrzebujących poczuć się lepiej w swoim ciele i ze swoim ciałem,
– chcących oczyścić umysł z nadmiaru myśli,
– chcących wyrażać siebie poprzez ruch do muzyki.

Sprawdź czego możesz się spodziewać na zajęciach:

Opinie uczestniczek

“Rozluźnianki czynią cuda. Po zajęciach odnalazłam więź z całym ciałem, pozbyłam się przytłaczającego ciężaru stóp, zimna i znów czuję się w swoim ciele jak bogini. Było fantastycznie i czekam na kolejne warsztaty!”
 

“Na zajęcia przyszłam wkurzona na cały świat, ze spięciami w klatce piersiowej i bolącymi lędźwiami. Wyszłam – rozluźniona, uśmiechnięta, pewniejsza siebie. I ze świadomością kolejnej małej przeszkody do pokonania, która powoduje moje wewnętrzne napięcie. To dla mnie ważny krok do dalszej pracy nad sobą. Dziękuję!”

Zajęcia odbywają się w miesięcznym cyklu: w każdy grudniowy wtorek począwszy od 06.12.2022r. o 19:15 (do 20:30) w Krakowie przy ul. Ładnej oraz online poprzez Zoom (tryb hybrydowy)
 
Uczestnicy otrzymują również miesięczny dostęp do nagrań zajęć, dlatego też jeśli Ci coś wypadnie i nie będziesz mógł/mogła wziąć w nich udział, możesz odrobić zajęcia z nagrania.
 
Zapisy odbywają się na cały czterospotkaniowy cykl. Nie ma możliwości wykupić pojedynczych zajęć.
 
Data: wtorki 19:15-20:30 (06; 13; 20; 27.11.222r.)
 
Cena: 190zł – stacjonarnie w Krakowie
           180zł – online
 
Prowadząca: Anka Hostyńska
 
Miejsce: Gabinet Głęboki Oddech ul. Ładna 4-6/012 Kraków
Online poprzez Zoom