Rozluźnianie dotykiem i ruchem

to moja autorska metoda czerpiąca inspiracje z wielu dziedzin, którymi dotychczas się zajmowałam (m.in. masaż, Shiatsu, medycyna chińska, teoria poliwagalna, treningi).

Jest to rozluźnianie mięśni, które oddziałuje na przyczynę napięć – obniża pobudzenie w układzie nerwowym oraz utrwala rozluźnienie poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia.

Zaczynamy od masażu szyi oraz głowy, poprzez delikatny dotyk w wybranych punktach akupunkturowych, co pozwala na wyciszenie pobudzenia w układzie nerwowym oraz rozluźnienie mięśni. Następnie za pomocą prostych ćwiczeń utrwalamy rozluźnienie mięśni, uczymy ich pracy w nowych zakresach, dzięki czemu efekty zabiegu utrzymują się dłużej.

Z uwagi na miejsce masażu (głowa, szyja, “kaptury”) wydawać by się mogło, że rozluźnia tylko ten obszar, jednak poprzez oddziaływanie na autonomiczny układ nerwowy, sprawia że łatwiej również o rozluźnienie wszystkich mięśni w ciele, co można ostatecznie uzyskać poprzez ćwiczenia, które wykonujemy po masażu.

Dlatego też jeżeli zależy Ci na rozluźnieniu głównie mięśni szyi, głowy, obręczy barkowej, to wybierz półgodzinną opcję usługi. Jeżeli chcesz uelastycznić całe ciało, to lepsza będzie godzinna opcja.

Dostępne są 2 opcje rozluźniania:

  • 30 minut (masaż 15-20 minut, ćwiczenia 5-10 minut) polecany dla osób, które odczuwają dużo napięcia w głowie, szyi, obręczy barkowej, cierpiących na napięciowe lub migrenowe bóle głowy. Cena: 90zł lub pakiet 320 zł (4 wizyty, ważny 2 miesiące)

  • 55 minut (masaż 20 minut, ćwiczenia 35 minut) polecany dla osób, które odczuwają napięcia mięśniowe w całym ciele lub które chcą zadbać całościowo o prawidłową postawę, odciążenie kręgosłupa oraz stawów, jak i chcą poznać ćwiczenia do wykonywania na co dzień w domu. Cena: 150zł lub pakiet 520 zł (4 wizyty, ważny 2 miesiące)

Zapisz się na zabieg tutaj

Korzyści zgłaszane po zabiegu Rozluźniania:

  • wyciszenie, odstresowanie

  • poczucie luzu w ciele i w głowie

  • rozluźnienie mięśni

  • lepsza postawa ciała

  • zmniejszenie bólu głowy

  • lepszy sen

 

Opinie:

“Korzystam z zabiegu rozluźniania plus ćwiczenia. Jest to super pomysł. Daje mi świetne efekty, bo czuję, że cały stres i napięcie ze mnie schodzi.”

“Niezwykle przyjemny i totalnie rozluźniajacy dotyk w połączeniu z cwiczeniami to doskonaly sposob na relaks i powrot do dobrego samopoczucia. Ogromną zaletą tej metody jest dlugotrwaly efekt rozluznienia. Polecam serdecznie!”

“Bardzo przyjemny w odczuciu zabieg, głęboko relaksuje już po kilku minutach. Kilka razy zdarzyło mi się przyjść z bólem głowy, który podczas zabiegu, a najdalej po godzinie zupełnie ustępował. Poza tym zauważyłam lepszy sen i rozluźnienie szyi i barków.”