Zrobiłam sobie i swojemu ciału najlepszy prezent – pakiet treningów indywidualnych z Anką Nagle okazało się że kolana nie muszą boleć jeśli się chodzi prawidłowo, a ćwiczenie mięśni brzucha lepiej działa na postawę od “nie garb się” Indywidualny trening daje możliwość wsłuchania się i zobaczenia pracy własnego ciała. Dzięki temu dobrane ćwiczenia mimo że proste mają dużo lepszy skutek niż wiele innych treningów, które wykonujemy mechanicznie i bezrefleksyjnie.”

zajęcia 1×1 to najlepiej zainwestowane pieniądze na ćwiczenia ever. Po każdym spotkaniu z Anią moje ciało czuję się fantastycznie i bardzo zrelaksowane. A wisienką na torcie jest dzielenie się Ani wiedzą na temat ciała i jej humor, który uwielbiam 😊

 wczoraj na wizycie kontrolnej (…) u ortopedy opowiadałam czego się od Ciebie nauczyłam i co dzięki Tobie robię gdy zaczynają się moje bóle. Jak po 1 – 2 sesjach uelastyczniania, rozciągania przechodzi ból. I tak w gabinecie lekarskim przyszło mi na myśl jak wiele się nauczyłam, jak zmieniła swoje nawyki, myślenie o ciele. Ty uprawiasz po prostu “filozofię ciała w ruchu” ” 

Mam tendencje do napiec mięśniowych, wiec szukałam treningow, które pozwoliłyby mi z tym popracować. Wcześniej korzystałam z różnych zajęć, między innymi pilatesu, ale miałam wrażenie, ze nie do końca zawsze czuje sie dobrze po zajęciach. Czasem napiecia puszczały, czasem sie wręcz pogłębiły. Szukałam osoby, która prowadzi zajecia z uważnościa na ciało, przy której bede sie czuła bezpiecznie, mając poczucie, ze sobie nie zaszkodzę. Forma treningów on line tez mi bardzo odpowiada, bo moge zrobić trening w domu, wtedy kiedy mi pasuje, nie tracąc czasu na dojazdy. Anka bardzo dokładnie tłumaczy jak wykonać dane ćwiczenie, wiec nie boje sie, ze cos złe zrozumiem. Podoba mi sie tez podejście szacunku do ciała i nie przekraczania swoich granic. Często w klubach fitness jest podejście ciśnięcia i wytrzymywania, co mi sie nie podoba. Treningi z Anka pozwoliły mi lepiej poczuć swoje ciało. Podoba mi sie także skupienie na rozluźnieniu układu nerwowego, przez co napiecia w ciele łatwiej puszczają. Dzieki tym zajęciom mam tez wachlarz narzędzi, które moge stosować na co dzień, żeby na bieżąco rozluźniać napiecia i wzmacniać swoje ciało” 

Dlaczego trafiłam na treningi? To była pandemia, dużo pracowałam przy komputerze i byłam zestresowana. Chciałam się rozciągnąć i zadbać o kręgosłup. Nie należę do osób systematycznych i zdyscyplinowanych, jeżeli chodzi o ćwiczenia. Nie lubię też jak ktoś mnie do czegoś zmusza, dlatego treningi z trenerem w siłowni zawsze kończyły się po jakimś czasie, bo byłam sfrustrowana. Lubiłam, że Ty dajesz wybór i mówisz , że nic na siłę. Na pewno ćwiczenia pomogły mi się wyprostować i nauczyłam się masować mięśnie spięte i je rozciągać. Mam też większą świadomość ciała.  Dziękuje Ci za wspólne ćwiczenie , uważam , że robisz świetną robotę “

Platforma z ćwiczeniami Anki to dla mnie doskonałe rozwiązanie – dostępne w każdej chwili, którą akurat mogę poświęcić na aktywność fizyczną. Filmiki są tematycznie i czytelnie pogrupowane według charakteru ćwiczeń, a same nagrania w sposób jasny informują o tym, jak się przygotować do treningu i na jakie kwestie zwracać uwagę już podczas wykonywania ćwiczeń.”

 

Zabiegi akupunktury u Anki znacznie poprawiają moje funkcjonowanie podczas bardzo dla mnie trudnego okresu leczenia onkologicznego oraz kiedy w gruzach legło moje życie rodzinne. Są bardzo pomocne przy stanach skrajnego wyczerpania, osłabienia czy uderzeń gorąca. Są dla mnie w ogóle bardzo pomocne podczas wielu dolegliwości związanych z menopauzą, m.in. znacznie mniej bolą mnie stawy i jestem mniej sztywna. Osłabły problemy z nietrzymaniem moczu i już nie muszę chodzić kilka razy w nocy do łazienki, co było megasukcesem 🙂 . Bardzo mi pomogły przy różnego rodzaju problemach z układem pokarmowym, trawieniem i przyswajaniem, stan żołądka i jelit znacznie się poprawił 🙂 Również bardzo pomogły przy problemach z bezsennością, potrafię teraz przespać kilka godzin bez wybudzania, co również jest ogromnym osiągnięciem. Guz tarczycy, niezłośliwy, zmniejszył się w zeszłym roku o centymetr bez żadnych tabletek. Pomagają w wyczerpaniu nerwowym, chociaż myślę, że dużą rolę ma tutaj sama Jej obecność – po zabiegu wychodzę zawsze ugruntowana, uziemiona bardziej niż przed i w większym kontakcie ze sobą. ”  

Opinie zostały zebrane drogą mailową od osób, które skorzystały z moich usług zarówno stacjonarnie, jak i online.