Platforma treningowa

BODY RESTART

Zrestartuj system i wgraj aktualizację:

ćwiczenia z szacunkiem dla ciała, wspierające radzenie sobie ze stresem

Platforma BODY RESTART to ponad 40 krótkich (20-30minutowych), ale wszechstronnych treningów, które są nastawione na zwrócenie uwagi na poprawę świadomości ciała, kontaktu z nim i jego funkcjonalności.

Ćwiczenia są wykonywane w sposób, który pozwala zmniejszyć pobudzenie w układzie nerwowym i go wyciszyć, co wspiera radzenie sobie ze stresem.

Do większości treningów nie potrzebujesz żadnych specjalnych sprzętów, wystarczy mata lub kawałek dywanu i to co masz w domu, czyli sprzęt typu krzesło, koc, kawałek ściany itp. W paru nagraniach wykorzystuję hantle, które możesz zastąpić butelkami z wodą.

Jedyna platforma treningowa, na której w trakcie ćwiczeń wykorzystywane są elementy gimnastyki neuronalnej.

Możesz wykupić dostęp na 3 miesiące (179zł) lub na miesiąc (69zł)

Promocja!!! 1-24.12.2022r.

Wykupując dostęp na 3 miesiące otrzymujesz dwie części minikursu Chwila dla ciała o rozluźnianiu mięśni piłeczkami (ebook + nagrania audio z ćwiczeniami) o wartości 90zł!

Wykupując dostęp miesięczny za pierwszy miesiąc zapłacisz połowę ceny czyli 34zł! 

W skład platformy wchodzą:

MODUŁ 1  Na dobry początek

Kompleksowy pięciotygodniowy program zawierający szesnaście półgodzinnych treningów. Idealny jeśli chcesz zacząć się ruszać lub wrócić do aktywności po przerwie. Zaczynamy od nauki postawy, stabilizacji, rozciągania. W kolejnych tygodniach są wprowadzanie ćwiczenia wzmacniające, funkcjonalne, cardio, interwały.

MODUŁ 2  Wiosenne przebudzenie ciała

Osiem dwudziestominutowych treningów na niestandardowe rozruszanie całego ciała. Idealne dla osób czujących, że ich ciało jest zastane i zesztywniałe.

MODUŁ 3  Rozluźnienie ciała i umysłu

Osiem półgodzinnych nagrań z ćwiczeniami rozluźniającymi, uelastyczniających mięśnie i powięzi oraz aktywujących gałązkę brzuszną nerwu błędnego, czyli po prostu dające relaks zarówno dla ciała, jak i umysłu.

MODUŁ 4  Brzuchopozytywny trening Hostyńskiej

Przekazuję moje podejście do tematu ćwiczenia brzucha w ośmiu półgodzinnych treningach. Mięśnie brzucha wcale nie potrzebują być ze stali. Potrzebują być elastyczne i żywotne. Potrzebują mieć możliwość ruchu przy każdym oddechu. Dlatego też dbanie o tę część ciała obejmuje wzmacnianie mięśni wewnętrznych, stabilizacyjnych i uelastycznianie zewnętrznych. 

MODUŁ 5  Jesienno-zimowe ciałodbanie

Jesień i zima to nie jest czas na wzmożoną akywność fizyczną. Za to jest to idealny czas na zadbanie o siebie, zregenerowanie, wyciszenie i uelastycznienie. To właśnie chcę Ci zaproponować w tym module. Co tydzień będzie pojawiać się nowe nagranie.

Zaczynamy 8.11.2022r.

MODUŁ 6 Zajęcia taneczne

Od 24.11. w ramach tego modułu co tydzień będą nagrywane nowe, półgodzinne zajęcia. Będą one inspirowane tańcem orientalnym, latynoamerykańskim oraz współczesnym. Będę również korzystać z metody choreoterapii.

Nie będzie to typowa nauka konkretnego tańca. Owszem, będziemy się uczyć podstawowych kroków, ruchów, żeby mieć na czym bazować, ale będzie również czas na eksplorowanie swoich własnych pomysłów na ruch i poszukać przyjemności płynącej ze swobodnego tańca.

MODUŁ 7 Webinary

W tym module co miesiąc będą pojawiać się nagrania nowego webinaru na tematy treningowe z różnego punktu widzenia. 

Aktualnie dostępny jest wykład “Trening a teoria poliwagalna”.

Kalendarz adwentowy - 24 dni radzenia sobie ze stresem poprzez pracę z ciałem

Grudzień to miesiąc oczekiwania na narodzenie światła czy Boże Narodzenie w zależności od wierzenia. Aktualnie jest to często również czas napięcia, sprzątania, zakupów, przygotowywania wszystkiego na święta.
Dlatego też stworzyłam nietypowy kalendarz adwentowy. Codziennie przez 24 dni dodaję na platformę krótkie, kilkuminutowe nagranie do rozruszania ciała, skupienia się na odczuciach płynących z ciała, a co za tym idzie pozwalające na poradzenie sobie z codziennym stresem.

DODATEK Na co masz dziś ochotę?

Tutaj znajdziesz odnośniki do poszczególnych treningów podzielonych na grupy w zależności od tego czego dziś potrzebujesz, np. jeśli chcesz się spocić lub wyciszyć czy rozluźnić miednicę, zadbać o kręgosłup. Z tym dodatkiem łatwo znajdziesz odpowiedni trening na dany dzień.

 

Korzyści z wykonywania treningów na platformie BODY RESTART:

  • – zmniejszenie pobudzania układu nerwowego – wyciszenie i przejście w stan relaksu
  • – zmniejszenie cielesnych skutków życia w stresie
  • – lepszy kontakt z ciałem
  • – zmniejszenie sztywności w ciele
  • – zmniejszenie dolegliwości bólowych kręgosłupa spowodowanych siedzącym trybem życia
  • – lepsza postawa ciała na co dzień
  • – wzmocnienie mięśni, również wewnętrznych
  • – zwiększenie funkcjonalności ciała
  • – zwiększenie mobilności stawów
  • – poprawę kondycji fizycznej oraz wydolności 

Treningi na platformie prowadzi:

Anka Hostyńska

Jej przygoda ze sportem na poważnie zaczęła się osiemnaście lat temu, gdy ukończyła kurs instruktora fitness. Niewiele później przyszedł taniec. Ukończyła studium fizjoterapii.
Uczyła na kursach instruktora fitness oraz wykładała w szkole policealnej, m.in. biomechanikę. 

W 2011 roku uległa wypadkowi, który przekreślił jej karierę taneczną, zmusił do odpoczynku i wywrócił życie do góry nogami. Zafascynowała się medycyną chińską oraz świadomą pracą z ciałem oraz sama przeszła długą drogę do nawiązania zdrowej relacji ze swoim ciałem.

To wszystko sprawiło, że dziś podchodzi z większym szacunkiem do ciała, zarówno w trakcie ćwiczeń, jak i w życiu. Uczy przede wszystkim czucia swojego ciała. Pozwalania być ciału przewodnikiem w trakcie treningu. Zwolenniczka świadomej pracy podczas ćwiczeń. Jej motto: “Trening to rozmowa z ciałem, a nie wydawanie rozkazów”.

Specjalistka od wyciszania/regulacji układu nerwowego poprzez ćwiczenia. 

 

Przez piętnaście lat pracowała jako instruktorka fitness prowadząc zajęcia grupowe

Od 2011r. prowadzi treningi indywidualne jako trener personalny

Od 2014r. prowadzi treningi indywidualne online

Od 2018r. prowadzi kursy online

Opinie o treningach na platformie:

Możesz wykupić dostęp na 3 miesiące (179zł) lub 1 miesiąc (69zł)

Promocja!!! 1-24.12.2022r.

Wykupując dostęp na 3 miesiące otrzymujesz dwie części minikursu Chwila dla ciała o rozluźnianiu mięśni piłeczkami (ebook + nagrania audio z ćwiczeniami) o wartości 90zł!

Wykupując dostęp miesięczny za pierwszy miesiąc zapłacisz połowę ceny czyli 34zł! 

Sprawdź jak się ćwiczy ze mną online:

Nagrania z platformy