Zapis webinaru “Odżywianie w chorobach autoimmunologicznych”

User Avatar
60,00zł
Odżywianie w chorobach autoimmunologicznych (1)

Podczas wykładu poruszone zostają następujące tematy:
– czy odżywianie ma wpływ na stany zapalne,
– w jaki sposób wspomóc działanie jelit,
– co z tym glutenem i nabiałem?, czy warto go eliminować,
– co z mojego doświadczenia ma najważniejszy wpływ w chorobach autoimmunologicznych.

 

W dużej mierze przekazana wiedza opiera o dietetykę wg TMC oraz o doświadczenie własne i w pracy z klientami.

 

Prowadząca- Anna Hostyńska:

“Jak większość osób w dzisiejszych czasach, dostałam predyspozycje do chorób autoimmunologicznych. Przez całe życie dwoiłam się i troiłam (nieodpowiednia dieta, niewyspanie, zbyt wyczerpująca praca, duuużo stresu i zbyt mocnych emocji, nieodpowiedni stosunek do siebie i swojego ciała), żeby wykorzystać te predyspozycje i udało się. Zachorowałam na cały pakiet: celiakia, Hashimoto, atopowe zapalenie skóry, łysienie plackowate. Lekarze jedyne co mogli mi zaproponować to łykanie hormonów i stosowanie sterydów… I tak do końca życia. Kilka lat temu wzięłam swoje zdrowie w swoje ręce. Zaczęłam się intensywnie szkolić, czytać, dociekać. Przetestowałam na sobie większość naturalnych sposobów na wyleczenie autoagresji, z różnym skutkiem.
Zmieniłam sposób odżywiania, styl życia, zadbałam o higienę życia i emocji. Dzięki temu cieszę się teraz pełnym zdrowiem bez żadnych leków. Wszystkie objawy odeszły, wyniki mam idealne, o chorobach praktycznie zdołałam już całkowicie zapomnieć.

Na co dzień pracuję jako trener personalny, akupunkturzysta, provider TRE®. Wykorzystuję zdobytą wiedzę oraz doświadczenie, żeby pomagać w powrocie do zdrowia moim podopiecznym, którzy mają problemy z autoimmunologią. Od paru lat organizuję również wyjazdy oraz spotkania, na których uczę nowego podejścia do siebie i do choroby oraz pomagam szukać pierwotnej przyczyny schorzeń autoimmunologicznych.

Jestem autorem pracy dyplomowej (kierunek Terapie Naturalne w Szkole Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowiu we Wrocławiu) z zakresu psychoneuroimmunologii, na temat wpływu technik relaksacyjnych i wizualizacyjnych na zmniejszenie objawów towarzyszących Hashimoto.”

Szczegóły kursu

  • Lekcje 1
  • Testy 0
  • Poziom umiejętności Wszystkie poziomy
  • Język polski
  • Uczestnicy 7
  • Oceny Tak
  • Nagranie wykładu 0/1

60,00zł

Dodaj komentarz