Body restart czyli kurs treningowy Pół godziny bez spiny

User Avatar
270,00zł 220,00zł
Zrestartuj system i wgraj aktualizację: Ćwiczenia z szacunkiem do ciała

Zapraszam Cię na mój najnowszy kurs treningowy: Body restart czyli pół godziny bez spiny

Zaczynała_eś trenować wiele razy, ale zawsze kończyło się to tak samo? Ciśnięciem na siłę przez parę tygodni, a później odpuszczaniem ze zmęczenia, przetrenowania, kontuzji czy znudzenia?

Może to dobry czas na to, żeby zrestartować system i zacząć ćwiczyć inaczej? Zacząć ćwiczyć z szacunkiem do ciała, znajdując frajdę w treningu, dostosowując poziom trudności, do tego co podpowiada ciało.

Body restart to kurs treningowy, który pomoże Ci załadować nowy system operacyjny, nastawiony na nawiązywanie relacji ze swoim ciałem. W końcu ciało, to JA. Więc może najwyższy czas wsłuchać się w to czego się potrzebuje, zamiast wyładowywać się na sobie. A zacząć można w prosty sposób od słuchania ciała podczas ćwiczeń.

Kurs będzie składał się z 16 półgodzinnych treningów. Będą one dodawane stopniowo- co tydzień 3 nowe. Plus jeden dodatkowy na zakończenie.

Podczas każdego treningu będę pokazywać zarówno podstawowe, jak i trudniejsze warianty ćwiczeń. Będę mówić o tym, które mięśnie powinny pracować w danym ćwiczeniu, jakie odczucia z ciała mówią o prawidłowym wykonaniu, a jakie są znakiem, że technika nie jest prawidłowa oraz w jaki sposób ciało może mówić Już nie mam siły. Potrzebuję chwilę przerwy. Dzięki tym wskazówkom będziesz mieć możliwość wsłuchiwania się w ciało i zrozumienia sygnałów zwrotnych. Nauczysz się również dostosowywać technikę, poziom zaawansowania oraz dynamikę wykonywania ćwiczeń do swojego aktualnego stanu.

Będziemy trenować całościowo. Każdy znajdzie coś dla siebie, odpowiednie na dany dzień, nastrój, aktualne możliwości. Będą to:

– rozciąganie statyczne i dynamiczne,

– wzmacnianie zarówno mięśni stabilizacyjnych, jak i mięśni szkieletowych z obciążeniem własnego ciała,

– trening funkcjonalny,

– cardio czyli wzmacnianie układu krwionośnego i oddechowego,

– treningi interwałowe,

– treningi obwodowe.

Treningi będą tak zaplanowane, że jeśli będziesz mieć czas i ochotę na dłuższy wysiłek, to będziesz mogła/mógł połączyć dwa nagrania i trenować przez godzinę.

Kurs będzie się odbywał tutaj na platformie ankahostynska.pl, więc jedyne czego potrzebujesz, to komputer do wyświetlania nagrań oraz matę i parę domowych sprzętów, których użyjemy jako przyborów treningowe, czyli krzesło, koc, ściana, dwie półlitrowe butelki (lub hantelki jeśli posiadasz), pasek.

Dodatkowo możesz dołączyć do grupy wsparcia na facebooku, gdzie będzie możliwość zadawania pytań odnośnie wykonywanych ćwiczeń, rozwiewania swoich wątpliwości. W razie potrzeby będę tam prezentować inne warianty ćwiczeń, jeśli się okaże, że z jakiegoś powodu nie jesteś w stanie wykonać tych prezentowanych na nagraniach.

Będąc uczestnikiem kursu otrzymujesz 5 miesięczny dostęp do nagrań. Dzięki czemu trenując trzy razy w tygodniu będziesz mogła/mógł wykonać cały zestaw czterokrotnie. Oczywiście po tych 5 miesiącach otrzymasz możliwość przedłużenia dostępu do kursu, jeśli będziesz mieć taką potrzebę.

Szczegóły kursu

  • Lekcje 16
  • Testy 0
  • Poziom umiejętności Wszystkie poziomy
  • Język Polski
  • Uczestnicy 11
  • Oceny Tak
270,00zł 220,00zł

Dodaj komentarz