Nareszcie się udało!!! Ruszyła moja platforma z ćwiczeniami online!!! Jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu i mam nadzieję, że będziecie mieli ochotę ją wypróbować i tym samym ćwiczyć ze mną kiedy tylko i gdzie tylko będziecie mieli ochotę ;).

 

Są dwa sposoby wykupienia dostępu do platformy:

  •  miesięczny dostęp do wszystkich nagrań na platformie (pierwszy miesiąc 79zł, każdy następny 99zł),
  • dożywotni dostęp do poszczególnych działów (od 149zł).

 

Na platformie znajdują się:

 

  • nagrania z wyzwania szpagatowego (24 godzinne nagrania), czyli jak krok po kroku dojść do szpagatu. Te ćwiczenia są odpowiednie również dla osób, które mają problemy z ruchomością oraz przykurczami w zakresie miednicy i bioder i ud.  Przy zakupie dożywotniego dostępu tylko do tych nagrań 447zł

 

  • trening mięśni dna miednicy  Nauka napisania mięśni dna miednicy. Ćwiczenia rozciągające mięśnie, które poprzez napięcie uniemożliwiają prawidłową pozycję miednicy. Ćwiczenia wzmacniające mięśnie dna miednicy. Dodatkowo nagrania dwóch live na temat mięśni dna miednicy i tego, co je osłabia. Przy zakupie dożywotniego dostępu tylko do tych nagrań 149 zł)

 

  • zapis wyzwania „Zadbaj o swój kręgosłup”. 21 krótkich 10-15 minutowych filmików do codziennego stosowania, które pozwolą pozbyć się lub przynajmniej zmniejszyć ból pleców spowodowany przede wszystkim pracą siedzącą. 

 

  • mobility, czyli polepszanie ruchomości poszczególnych stawów, kręgosłupa, stóp,
  • stabilizacja– ćwiczenia wzmacniające mięśnie głębokie i stabilizację stawów oraz kręgosłupa,
  • zdrowy kręgosłup– ćwiczenia wzmacniające mięśnie niezbędne dla zachowania zdrowia kręgosłupa,
  •  stretching– ćwiczenia rozciągające.

 

W sumie ponad 70 filmików z ćwiczeniami (10-60minutowe), z którymi zadbasz o prawidłową postawę, ruchomość stawów i kręgosłupa, zmniejszysz dolegliwości bólowe spowodowane przykurczonymi mięśniami i/lub pracą siedzącą.

 

Uczestnictwo w platformie wykupujesz na miesiąc i korzystasz ile masz ochotę przez ten czas. Oczywiście po miesiącu, jeśli Ci się spodoba, to przedłużasz uczestnictwo. Miesiąc korzystania z platformy to równowartość karnetu do fitness klubu czyli 99zł. Jednak za pierwszy miesiąc użytkowania zapłacisz jedynie 79zł.

 

Dołącz do platformy