Zapraszam Cię serdecznie na kurs online, w trakcie którego będziemy pracować nad powrotem do zdrowia za pomocą wizualizacji.

 

 

Kurs potrwa 6 tygodni. Każdy z nich zostanie poświęcony innemu zagadnien Będziesz regularnie otrzymywać nagrania audio z poszczególnymi ćwiczeniami lub wizualizacjami. Dostaniesz rownież pełen plan odsłuchiwania nagrań. Będzie trzeba poświęcić na ich od 5 do 15 minut rano i wieczorem.

 

Nie będziesz przechodzić przez ten kurs sam. Nagrania będą dostępne na mojej platformie, ale zostanie również utworzona grupa na facebooku, w której będziesz mógł się dzielić doświadczeniem z pozostałymi uczestnikami. To równieź zmotywujesz Cię do regularnej pracy.

 

Na początku każdego tygodnia, w środę wieczór, będziemy się spotykać na fb podczas transmisji na żywo, podczas których zapoznam Cię z tematyką naszej pracy na najblizszy tydzień. Opowiem o tym co będziemy robić, dlaczego i czemu będzie to służyć. Odpowiem również na wszystkie Wasze pytania, wątpliwości pojawiające się siew trakcie kursu.

 

Plan kursu:

 

1 tydzień 
Ćwiczenia oddechowe, techniki relaksacyjne 

Tydzień wprowadzający, w trakcie którego będziemy się skupiać na oddechu. Nauczysz się pozwalać zarówno ciału jak i umysłowi na relaks. Doświadczysz stanu alfa, który da odpowiednią regenerację Twojemu ciału. Będziesz się również uczyć czerpać przyjemność z ciszy.

 

 

2 tydzień 
Wizualizacje

Ten tydzień to praktyka wizualizacji w stanie alfa. Będziemy przywoływać obrazy, zapachy, dźwięki w stanie głębokiego relaksu. Nauczysz się jak za pomocą wizualizacji kreować swoją rzeczywistość, swoje życie.

 

 

3 tydzień 
Otwieranie się na miłość

Zajmiemy się przede wszystkim miłością do siebie samego, bo od niej wszystko się zaczyna. W stanie alfa za pomocą wizualizacji będziesz odnajdywać blokady, które uniemożliwiają Ci akceptację siebie oraz miłość do siebie. Poznasz również techniki wizualizacje do pracy tymi blokadami, dzięki którym będziesz mógł otworzyć się na miłość.

 

 

4 tydzień 
Mapa ciała, regeneracja organów wewnętrznych

W trakcie wizualizacji przyjrzymy się bliżej naszemu ciału. Poznasz jego słabe i mocne strony. Rozpoczniesz prace nad regeneracją poszczególnych organów wewnętrznych, przywróceniem im możliwości do prawidłowej pracy.

 

 

5 tydzień 
Podświadome wzorce choroby

W tym tygodniu będziemy szukać podświadomych wzorów, które uniemożliwiają proces zdrowienia. Poznasz techniki pracy z rozpoznanymi ograniczeniami za pomocą wizualizacji.

 

 

6 tydzień 
Wizualizacje medyczne

Po usunięciu blokad z podświadomości zajmiemy się przywracanie równowagi w ciele. Poznasz techniki oraz zasady pracy przy poszczególnych schorzeniach. Przekażę Ci wskazówki do tworzenia wizualizacji medycznych dobranych idealnie pod Twój aktualny stan zdrowia.

 

 

Te sześć tygodni to dopiero początek zmain w Twoim ciele i Twoim życiu. Dostaniesz wszelkie wskazówki jak pracować za pomocą wizualizacji, dążąc w kierunku zdrowia.


Kurs jest skierowany do wszystkich chcących zadbać o swoje zdrowie, zwłaszcza do osób z chorobami autoimmunologicznym.


Przeciwwskazania:
– ciąża,
– głęboka depresja,
– leczenie psychiatryczne. 

 

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości- napisz do mnie kontakt@ankahostynska.pl


Czas trwania: 19.09.- 30.10.2018r.
Cena: 259zł 

Prowadząca: Anna Hostyńska
Zapisyhttps://anka-hostynska.elms.pl/s/zadbaj-o-zdrowie-poprzez-wizualizacje.html 

(najpierw należy się zalogować na platformie szkoleniowej, a następnie wykupić dostęp do szkolenia)

 

 

Kurs jest jedynie wspomaganiem leczenia tradycyjnego. Nie może być traktowany jako jedyna forma terapii.