Przyczyny dyskopatii cz.2

W pierwszej części przedstawiłam przyczyny dyskopatii związane z treningiem. Jednak nie tylko w trakcie ćwiczeń możemy zrobić sobie krzywdę. Dziś kilka słów na temat przyczyn dyskopatii w naszym codziennym życiu.

Biografia mojej autoimmunologii- cz.40 Koniec

Przyszedł koniec roku i razem z nim nastał koniec mojej opowieści… smutno mi się żegnać z Wami, ale kiedyś w końcu trzeba zakończyć.  Czuję się coraz lepiej, moje choroby są już dawno w remisji, a wręcz bym powiedziała, że są wyleczone.

Biografia mojej autoummunologii- cz.39 Ambicja

Nadszedł czas długo wyczekiwanego szkolenia na temat chorób autoimmunologicznych w ujęciu medycyny chińskiej. Z tego powodu musiałam spędzić kolejny weekend we Wrocławiu,. Jednak lubię to miasto, więc nie było tak źle. Do tego jak zawsze, mogłam się spotkać ze znajomymi.

Biografia mojej autoimmunologii- cz.37 Pozytywy

Trafiłam przypadkiem na wspaniałą książkę „Okryj w sobie siłę. Przejmij kontrolę nad swoim życiem”. Czytając ją miałam wrażenie, jakby ktoś zapisał moje myśli. Autorka doszła do wielu podobnych wniosków co ja. Głównie, że tak naprawdę to od nas zależy jak będzie wyglądało nasze życie.   Przeczytałam w tej książce również o tzw. diecie umysłowej. Przez…